CRM Specialist / Specjalista CRM

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • koordynowanie pracą zespołu Contact Center

  • inicjowanie, definiowanie i wsparcie realizacji procesów CRM skierowanych do klientów

  • analizowanie i raportowanie postępu w zakresie bazy danych odnośnie zmian statusu/dodanych kontaktów

  • udział w tworzeniu i aktualizacji procesów i procedur zarządzania kampaniami

  • współtworzenie strategii działań skierowanych do klientów, rozwój aplikacji, zgłaszanie potrzeb w zakresie nowych funkcjonalności, rozwój źródeł danych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wiedza na temat działań marketingowych

  • wysokie umiejętności analityczne i logicznego myslenia

  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, proaktywność

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę, pakiet benefitów

  • zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej międzynarodowej organizacji

  • samodzielne stanowisko

  • pozytywną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja