Starszy Programista Baz Danych (SQL/PL-SQL)

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Charakterystyka pracy:

  • Projektowanie, rozwój i optymalizacja procesów bazodanowych opartych o technologie Oracle

  • Tworzenie zaawansowanych zapytań i procedur w językach SQL i PL-SQL

  • Optymalizacja i monitorowanie wydajności baz danych

  • Konsultacje z innymi członkami zespołu programistycznego i udzielanie wsparcia w kwestiach  związanych z bazami danych

Wymagania

Umiejętności wymagane:

  • Dobra znajomość języka SQL

  • Podstawowa znajomość PL- SQL

  • Wykształcenie techniczne (IT, telekomunikacja, elektronika, automatyka itp.)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętności mile widziane:

  • Znajomość innych języków programowania, takich jak: C/C++, Java lub VB

  • Umiejętność pracy w zespole oraz twórczego i analitycznego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę dla chętnych)

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Szkolenia, certyfikacje (Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP, Prince2, ITIL)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Pakiet relokacyjny (dla osób mieszkających ponad 100 km od Łodzi)

Ostatnia aktualizacja:
18.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie