Python/Go Developer - Cloud Computing

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, lidera w swojej branży, poszukujemy do nowego projektu doświadczonych kandydatów na stanowisko Python Developer.

Zadania:

  • Projektowanie, specyfikacja, wdrażanie funkcji oprogramowania w procesie rozwoju;

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności;

  • Kompleksowa diagnoza funkcji oprogramowania w procesie rozwoju;

  • Ciągła integracja.

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu web serwisów (REST);

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python/Go lub innego;

  • Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi (Google Cloud, AWS, Azure, Openstack);

  • Znajomość architektury mikroserwisów i narzędzi takich jak: Swagger, Sentry, Jaeger;

  • Doświadczenie z narzędziami CI, takimi jak Jenkins lub CircleCI;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość pracy na nowym projekcie;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie