Monter sprzętu BHP na wysokości

PROTEKT

Opis stanowiska

  • montaż oraz późniejsze serwisowanie stałych systemów asekuracyjnych wyprodukowanych przez zakład, praca na wysokości (dachy, drabiny, konstrukcje stalowe, itp.)

  • prace związane z wykorzystaniem rusztowania lub ruchomych podestów roboczych

  • praca z użyciem prostych narzędzi ślusarskich oraz ręcznych elektronarzędzi

Wymagania

  • predyspozycje do pracy na wysokości (pow. 3m)

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • gotowość do krajowych wyjazdów służbowych (od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekend)

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • brak nałogów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie na życie

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, istniejącej od 1989 roku

  • niezbędne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Ostatnia aktualizacja:
13.01.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż