Referent ds. kontrolingu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • współudział w przygotowaniu budżetów rocznych, panów wieloletnich, forcastów

  • czynności controllingowe związane z zamknięciem okresu raportowego

  • udział w tworzeniu rocznego budżetu oraz prognoz

  • uczetniczenie w projektach tworzących nowych narzędzi do raportowania

  • przygotowanie zestawień, analiz

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnienień z obszaru rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excel (tabele przestawne, funkcje) i PowerPoint

  • dynamika działaniu, miejętność pracy pod presją czasu,zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • współpracę z rozpoznawalną na rynku firmą produkcyjną

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • możliwość korzystania z pakietu benefitów Manpower Premium (larta multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej)

  • perspektywę długotrwałej współpracy

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki