Magazynier

Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź

Opis stanowiska

Czego się po Nas spodziewać?

  • Stabilnego zatrudnienia na podstawy umowy o pracę bezpośrednio przez naszą firmę

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego

  • Premii za efektywność pracy

  • Premii frekwencyjnej

  • Premii za wypracowany staż pracy

  • 40% dodatku za pracę w porze nocnej

  • Wydłużonej przerwy w czasie pracy

  • Do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • Bezpłatnego vouchera na kanapki i napoje

  • Rabatu pracowniczego na zakupy w sieci MediaExpert

  • Możliwości przeszkolenia do obsługi wózków unoszących, podnośników nożycowych

  • Dodatkowego pakietu bonusów/benefitów w tym dofinansowanej karty Mulisport

  • Ubezpieczenia PZU dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Organizacji spotkań pracowniczych np. Wigilia, Strefa Kibica

Wymagania

Czego spodziewamy się po Tobie:

  • Przyjęcia, kompletowania lub załadunku towaru

  • Kontrolowania jakość oraz ilość przyjmowanego asortymentu

  • Weryfikowania jakości i ilości wydawanego towaru

Oferujemy

Zapraszamy!
Zespół Kariera Media Expert

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna