Przedstawiciel Handlowy

Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • sprzedaż bezpośrednia usług firmy dla klientów, biznesowych, np.: zakłady przemysłowe, hale magazynowe, budynki komercyjne i wielkopowierzchniowe,

  • doradztwo w zakresie projektowania i montażu dedykowanego oświetlenia LED,

  • budowanie długofalowej relacji z klientami i koordynowanie procesu inwestycyjnego,

  • rozpoznawanie potrzeb oraz przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • przygotowywanie analiz, monitoring rynku oraz konkurencji z branży oświetleniowej.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • pasja do sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej, (wideo-rozmowy),

  • chęć uczenia się i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej,

  • umiejętność słuchania potrzeb klienta i wyjścia naprzeciw jego oczekiwaniom,

  • umiejętność budowania zaufania, elokwencja, relacyjność,

  • sumienność i uczciwość,

  • zaangażowanie, pozytywne nastawienie oraz zapał do pracy,

  • umiejętność organizowania pracy własnej,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej,

  • j. angielski – komunikatywny będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • atrakcyjny system wynagradzania i opieka medyczna,

  • praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,

  • indywidualny plan wdrożenia na stanowisku, rozwój zawodowy dzięki szkoleniom wewnętrznym,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta