Kierownik Magazynu

Barsan Global Logistics Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie magazynem poprzez optymalne wykorzystanie zasobów oraz prawidłową organizację przebiegu procesów magazynowych;

  • Monitorowanie procesów magazynowych wraz z eliminacją zaobserwowanych nieprawidłowości oraz przeprowadzanie inwentaryzacji;

  • Zarządzanie zespołem pracowników podległego obszaru;

  • Planowanie i analiza przestrzeni magazynowej;

  • Mierzenie i raportowanie dotyczące efektywności i jakości procesów zachodzących w obszarze magazynowania; tworzenie i nadzór nad wdrażaniem optymalizacji procesów magazynowych;

  • Współpraca z innymi działami oraz dbałość o prawidłowy przepływ informacji;

  • Dbałość o dostarczenie usług najwyższej jakości;

  • Koordynacja przy projektach tworzenia nowych magazynów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu, doświadczenie w branży FMCG/transport będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – wymóg konieczny;

  • Wykształcenia wyższego;

  • Znajomości zasad planowania i optymalizacji;

  • Znajomości metod analiz kosztów i jakości w obszarach logistycznych i magazynowych;

  • Znajomość rynku z obszaru logistyki, transportu oraz produkcji;

  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz szybkiego podejmowania decyzji;

  • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu;

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Samodzielne, interesujące i pełne wyzwań stanowisko pracy;

  • Możliwość implementacji własnych pomysłów;

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy od wypracowanego zysku;

  • Samochód, laptop, telefon służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja