Kontroler Kosztów

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko Kontrolera Kosztów.

Zadania / obowiązki:
Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych w obszarze kontrolingu dotyczących kosztów produkcyjnych,
Raportowanie i kontroling kosztów produkcyjnych, identyfikowanie odchyleń i proponowanie rozwiązań,
Przygotowanie kalkulacji standardowych kosztów dla surowców i gotowych produktów,
Odpowiedzialność za analizę różnic pomiędzy standardowymi cenami a ceną zamówienia,
Komunikacja z dostawcami oraz wewnętrznym łańcuchem dostaw,
Raportowanie związane z zapasami oraz inwentaryzacjami, proponowanie usprawnień,
Udział w zamknięciu miesiąca poprzez zapewnienie raportów dla managementu (różnice kursowe, nabycie i produkcja),
Aktywna współpraca z działami inżynierii, produkcji, sprzedaży i zamówień (również w języku angielskim),
Udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach.

Oczekiwania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane w obszarze kontrolingu),
Znajomość systemu typu ERP,
Język angielski na komunikatywnym poziomie,
Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
Komunikatywność, nastawienie na cel, umiejętność pracy w zespole,
Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Firma oferuje:
Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia bogatego doświadczenie zawodowego,
Wsparcie podczas pierwszych miesięcy pracy poprzez uczestnictwo w dedykowanym projekcie dla nowych pracowników,
Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
Bogate dodatkowe bonusy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Finanse