Biolog Molekularny / Biotechnolog

POLFARMEX S.A.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, mile widziany doktorat – biotechnologia, biologia molekularna,

  • doświadczenie z zakresu projektowania systemów ekspresyjnych w komórkach bakteryjnych,

  • doświadczenie z zakresu prowadzenia hodowli mikroorganizmów na pożywkach i w bioreaktorach,

  • znajomość technik biologii molekularnej i inżynierii genetycznej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność pracy z literaturą naukową,

  • motywacja do pracy w laboratorium biotechnologicznym,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w charakteryzacji białek rekombinowanych

  • umiejętność pracy nad różnymi zadaniami jednocześnie,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OCZEKIWANIA:

  • skrupulatność i dokładność,

  • chęć doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,

  • otwartość na nowe zadania,

  • otwartość na dyskusję i konstruktywną krytykę.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • pracę w nowo powstałym młodym zespole przy renomowanej firmie farmaceutycznej,

  • możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój projektów biotechnologicznych,

  • wpływ na rozwój nowych rozwiązań technologicznych w obszarze biotechnologii,

  • praca ze światowej klasy sprzętem,

  • nowoczesne, sprzyjające efektywnej pracy zaplecze biurowe/laboratoryjne w łódzkim Bionanoparku,

  • stabilne zatrudnienie w firmie farmaceutycznej z tradycjami i polskim kapitałem.

Ostatnia aktualizacja:
05.05.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna