Młodszy Inżynier ds. wiedzy o automatyce przymysłowej

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Inżynier ds. wiedzy o automatyce przemysłowej

Zakres zadań:

  • wsparcie techniczne w uzupełnianiu bazy danych produktów w firmy

  • sprawdzanie danych o produktach z obszaru automatyki przemysłowej

  • kontakty z dostawcami w celu uzyskania informacji na temat danych produktowych

  • tworzenie specyfikacji produktu w wewnętrznej bazie

  • współpraca z działem Master Data

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze automatyki przemysłowej

  • mile widziani studenci ostatnich lat lub tegoroczni absolwenci

  • dobra wiedza w zakresie produktów stosowanych w automatyce przemysłowej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel

Oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy

  • benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie