Menedżer Stażysta

Aviva Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Główne zadanie to intensywny rozwój kompetencji menedżerskich poprzez:

  • sprzedaż produktów – pozyskanie i obsługa klientów,

  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych sprzedawców do pracy,

  • realizacja zadań menedżerskich (planowanie i monitorowanie pracy zespołu motywowanie oraz szkolenie i coaching),

  • uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe.

  • Doświadczenie w pracy z klientem.

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy

W trakcie stażu:

  • poznasz specyfikę rynku ubezpieczeń oraz zakres oferowanych produktów,

  • poznasz zakres pracy Przedstawicieli ds. Ubezpieczeń i Inwestycji,

  • zdobędziesz doświadczenie menedżerskie w:

    • rekrutacji i wdrażaniu nowych sprzedawców,

    • wyznaczaniu celów i opracowywaniu planów ich osiągnięcia,

    • monitorowaniu pracy sprzedawców oraz egzekwowaniu wyznaczonych zadań,

    • motywowaniu i wspieraniu sprzedawców w ich codziennej pracy,

    • coachingu narzędziowym oraz szkoleniu sprzedawców

Naszym Stażystom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia dostosowane do indywidualnych potrzeb (coaching i mentoring),

  • jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego – po okresie stażu możliwość objęcia stanowiska Menedżera Zespołu Sprzedaży,

  • stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia