Konstruktor (tworzywa sztuczne, elementy plastikowe)

PGB Human Resources

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych produktów do pracy na wysokości (m.in. kaski) oraz ich elementów.

  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych.

  • Wdrażanie nowych projektów do produkcji.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu Mechaniki i Budowy Maszyn lub Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie konstruowania elementów z tworzyw sztucznych.

  • Doświadczenie w zakresie projektowania 3D.

  • Mile widziana znajomość programu SolidWorks.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia.

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2016

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie