Konsultant SharePoint

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Praca na najnowszych produktach Microsoft, w szczególności MS SharePoint, O365, Azure;

  • Udział we wdrożeniach projektów informatycznych u klientów;

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych i długoterminowych relacji z klientami;

  • Udział we wszystkich etapach życia projektu (od sprzedaży i analizy, po GO-LIVE i wsparcie);

  • Planowanie i wdrażanie projektów biznesowych (związanych np. z przepływem dokumentów i danych);

  • Wykonywał prace analityczne oraz konfiguracyjne w ramach projektów wdrożeniowych;

  • Uczestnictwo w procesach presales oraz RFx;

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy z systemami w rodzaju Intranet/ Extranet/ DWS /DMS;

  • Doświadczenia w analizie i projektowaniu procesów biznesowych, przepływów pracy;

  • Znajomości narzędzi analitycznych (MS Vsio, Enterprise Architect lub podobne);

  • Doświadczenia w obszarze wdrożeń rozwiązań opartych o technologie Microsoft (SharePoint, aplikacje dedykowane) lub podobne;

  • Znajomości metodyk projektowych;

  • Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie na warunkach kontraktu B2B;

  • Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy;

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród najlepszych profesjonalistów;

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach;

  • Dostęp do platformy e-learningowej (ponad 3 000 szkoleń z obszaru IT oraz kompetencji miękkich);

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Warszawa/ Toruń/ Łódź).

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie