Kierowca (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Łódź Pabianice

Opis stanowiska

  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru,

  • sprawdzanie ładowanego towaru pod względem ilości i jakości, zgodnie z dokumentami sprzedaży,

  • bezpieczne i szybkie dostarczanie towaru do miejsca przeznaczenia z uwzględnieniem należytej kolejności dotarcia do poszczególnych punktów,

  • rozliczanie się z pobranych materiałów reklamowych i promocyjnych,

  • wydawanie oraz przyjmowanie opakowań kaucyjnych,

  • przyjmowanie gotówki za dostarczony towar i faktury z odroczonym terminem płatności zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz prawidłowe wystawianie dokumentów,

  • rozliczanie gotówki i dokumentów zgodnie z procedurą,

  • kontrola stanu technicznego pojazdu, dokonywanie drobnych napraw, zgłaszanie przełożonemu powstałych usterek i uszkodzeń,

  • bezpieczne prowadzenie pojazdu, zgodne z przepisami ruchu drogowego.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobre umiejętności prowadzenia pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. C,

  • uprawnienia i certyfikaty kierowcy zawodowego.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę,

  • rozwój oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie z branży FMCG.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja, Transport / Spedycja