HRIS Manager

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego Centrum SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko HRIS Manager.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymywanie wszystkich rozwiązań HR (głównie SuccessFactors);

  • wdrażanie nowych usprawnień, projektów i modułów;

  • współpraca z kluczowymi użytkownikami w zakresie materiałów szkoleniowych;

  • koordynacja współpracy z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne procesy HR.

Wymagania

  • min. 2-3 doświadczenia zawodowego w pracy z SuccessFactors, również we wdrożeniu;

  • doświadczenie w modułach: Employee Central, Variable Pay, Compensation and Performance;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku;

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów;

  • bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne.

Oferujemy

  • konkurencyjny pakiet benefitów.

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.

  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry