Staż w banku w profilu analitycznym

mBank S.A.

Opis stanowiska

Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem?

Bez problemu analizujesz duże ilości danych?

SQL, VBA bądź SAS nie są Ci obce?

Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office oraz językiem angielskim w mowie i w piśmie?

Potrafisz wyciągać wnioski na podstawie dokonanej przez siebie analizy i z łatwością dzielisz się tą wiedzą z innymi?

Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to zgłoś się na staż w obszarze analitycznym mBanku.

Jesteś nastawiony na działanie? Wchodzisz w to? Jeśli tak – aplikuj!

Na stażu w mBanku w profilu analitycznym masz do wyboru ścieżkę:

  • Analiza IT

  • Analiza/Analiza finansowa

  • Rynki finansowe

  • Ryzyko

  • HR

Wymagania

Podczas nich będzie realizować takie zadania jak:

  • analiza ryzyka kredytowego instytucji finansowych i krajów

  • współpraca przy walidacji/weryfikacji modeli ryzyka (kredytowego, rynkowego, płynności, odpisów aktualizujących oraz kapitału ekonomicznego)

  • udział w opracowywaniu narzędzi przy wdrożeniu systemu ALM w ramach nowej metodologii pomiaru płynności

  • projekty analityczne w obszarze rekrutacji, employer brandingu, kadr, szkoleń

  • specyfika wybranych sektorów gospodarki w zakresie ich analizy finansowej

  • ocena największych klientów korporacyjnych Banku i złożonych transakcji kredytowych

  • rozwijanie narzędzi i rozwiązań służących sprzedaży produktów transakcji pochodnych na rynkach surowcowych

  • przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży, analiz na zlecenie, uwzględniających różne poziomy szczegółowości danych

  • optymalizacja aplikacji raportowych, udział w testach nowych procesów, cyfryzacja procesów

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony

  • pakiet benefitów i ofertę specjalną na nasze produkty bankowe

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i tworzenia nowych rozwiązań

  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Jeśli spodoba Ci się u nas to masz możliwość rozwoju w strukturach Grupy mBanku.

Nie zwlekaj - aplikuj!

Ostatnia aktualizacja:
15.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż