Specjalista ds. Planowania Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji;

  • Wprowadzanie i potwierdzanie zamówień w systemie SAP;

  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych;

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i interweniowanie w razie problemów;

  • Zatwierdzanie zleceń produkcyjnych;

  • Nadzór nad dostawami wyrobów gotowych i związaną z nimi dokumentacją;

  • Współpraca z działem produkcji, zakupów i logistyki;

  • Udział w projektach zmian layout'u linii produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji);

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku planisty;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP lub MRP (np. SAP);

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami i z zakresu narzędzi Lean Management;

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych;

  • Umiejętności planowania, przewidywania i podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja