Samodzielna Księgowa

RR Office sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych

  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami,

  • Kontrola poprawności transakcji w rejestrach VAT

  • Sporządzanie deklaracji VAT

  • Wysyłanie wymaganych przez urzędy deklaracji, pism

  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych

  • Sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości

  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Mile widziana znajomość programu księgowego WF-FAKIR

  • Mile widziana znajomość programu magazynowo/sprzedażowego WF-MAG

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienie

  • Pakiet socjalny

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Ostatnia aktualizacja:
13.09.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki