Inżynier budownictwa w dziale zakupów

MCKB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za dokonywanie wyboru najkorzystniejszych dla firmy ofert materiałowych, kontakty z producentami i dostawcami oraz współpracę z budowami w zakresie zamówień materiałów budowlanych.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu budowlanym

  • Umiejętność opracowywania potrzeb materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej

  • Znajomość rynku materiałów i dostawców w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu - wskazane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnie zarządzanej firmie przy realizacjach dużych, ciekawych projektów inwestycyjnych dla inwestorow zagranicznych

Ostatnia aktualizacja:
21.02.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy