Programista ASP.NET

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • projekt i programowanie aplikacji pisanych w języku C# w technologii ASP. NET

Wymagania

Szukamy osoby ze:

  • znajomością zagadnień programowania ASP.NET, .NET

  • znajomością baz danych MS SQL Server

  • znajomością jęz. angielskiego (poziom rozumienia dokumentacji technicznej)

  • dodatkowym atutem będzie znajomość technologii TypeScript, WebApi , HTML/HTML5, CSS3, Knockout

Oferujemy

Oferujemy:

  • projekty internetowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • rozwój zawodowy

  • pracę w metodyce zwinnej lub kaskadowej

  • możliwość realizacji własnych ciekawych rozwiązań informatycznych

  • dobre warunki socjalne

  • przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie