Senior IT Delivery Consultant

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Firma Grafton to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na polskim rynku działa od ponad 15 lat.

W związku z rozwojem oddziału i potrzebą wzmocnienia dywizji IT poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem funkcji Senior IT Delivery Consultanta , który/-a docelowo ma pełnic rolę lidera tejże dywizji.

Osoba na stanowisku Senior IT Delivery Consultant będzie odpowiedzialna za:
  • Samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych do branży: IT&Telco,
  • Zarządzanie dużymi projektami rekrutacyjnymi w systemie KAM;
  • Obsługę nowych zleceń IT oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami firmy.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami;
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie;
  • Doradztwo personalne oraz consulting;
  • Pracę zgodnie z najwyższymi standardami oraz w oparciu o normy ISO;

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych projektów w branży IT/ITO zarówno w obszarze Infrastructure jak i Software.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego;
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Chęć pracy w ambitnym, dynamicznym zespole;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia;
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra/ biegła znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego(zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań) oraz doskonalenia warsztatu pracy;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Duża samodzielność pracy;
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w młodym i entuzjastycznym zespole;
  • Miejsce pracy-Centrum Łodzi.Biurowiec Zenit
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa;
  • Szkolenia wew. i zew;

Ostatnia aktualizacja:
22.07.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja