Specjalista ds. przygotowania kontraktów

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • sporządzanie zapytań ofertowych na usługi podwykonawcze i materiały,

  • zbieranie i analizowanie otrzymanych ofert,

  • przygotowanie umów i zleceń na roboty podwykonawcze, dzierżawę szalunków i rusztowań, zakup materiałów, prace projektowe

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • min.1 rok doświadczenia w realizacji umów o roboty budowlane

  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej

  • znajomość przepisów prawa budowlanego i zamówień publicznych

  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego warunek konieczny

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja