Pokojowa / Pokojowy

Novotel & Ibis Łódź Centrum

Opis stanowiska

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Porządek i harmonia w Twoim otoczeniu dają Ci uczucie komfortu

  • Czujesz przypływ energii, gdy dbasz o przestrzeń dookoła

  • Cenisz prostotę i naturalnie urządzone wnętrza

Wymagania

MISJA

Zadbasz o komfortowy i relaksujący pobyt zarówno turystów jak i gości biznesowych poprzez porządkowanie i przygotowanie pokoi hotelowych oraz dbanie o czystość wyznaczonej przestrzeni hotelowej.

OCZEKIWANIA

Hotel pracuje 24/7, więc może się zdarzyć, że będziemy Cię potrzebować w weekendy/święta albo w godzinach nocnych.

Oferujemy

OFERUJEMY

  • umowę zlecenie

  • pyszny darmowy lunch

  • strój służbowy/uniform

  • świetną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo