Inżynier ds. rozwoju opakowań

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy obecnie osoby, która będzie czynnie uczestniczyła w rozwoju jej produktów na stanowisku Inżyniera ds. rozwoju opakowań.

Miejsce pracy: południowa część województwa łódzkiego

Główne zadania:
  • odpowiedzialność za rozwój opakowań stosowanych w branży kosmetycznej
  • ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu realizacji strategii rozwoju
  • udział w tworzeniu i testowaniu prototypów opakowań
  • udział w odpowiednim ustawieniu parametrów maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze tworzyw sztucznych
  • Wiedza z zakresu produkcji i technologii opakowań plastikowych lub aluminiowych
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Rozumienie procesu tworzenia opakowań i ich funkcjonalności
  • Bardzo dobra znajomość języka angelskiego
  • Umiejętność i potrzeba poszukiwania nowych rozwiązań, ciekawość i chęć nauki

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w zagranicznym wyjeździe w ramach szkolenia wdrożeniowego
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia u boku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie
  • Udział w rozwojowych projektach lokalnych i międzynarodowych

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja