Account Manager (automatyka przemysłowa)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • zarządzanie i rozwój relacji handlowych z powierzoną grupą klientów w wybranej branży – opieka merytoryczna i handlowa na wybraną grupą klientów,

  • budowanie portfela zamówień – projektów,

  • rozwój podległego rynku poprzez kontakty i pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizowanie powierzonych planów sprzedażowych,

  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,

  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe dla klientów,

  • koordynacja działań ze wszystkimi, wewnętrznymi działami w celu zapewnienia klientom końcowym najlepszych rozwiązań, produktów oraz usług.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub doradztwie technicznym w szeroko rozumianej branży automatyki przemysłowej,

  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,

  • mobilność - nastawienie na pracę  w terenie,

  • wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne,

  • umiejętność rozwijania relacji biznesowych z klientami,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szeroki pakiet motywacyjny oraz szkoleniowy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta