Service desk agent z językiem niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Firma o zasięgu międzynarodowym, z rozwiniętymi strukturami i możliwościami rozwoju poszukuje osób na stanowisko: Konsultanta I linii wsparcia technicznego z komunikatywnym językiem angielskim oraz dobrym niemieckim.

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla kontaktujących się klientów poprzez mail oraz telefon,
  • rozwiązywanie problemów dotyczących generowania haseł, tworzenia grupowych kont, weryfikacji kont, Windows, MS Office,
  • rejestrowanie/klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
  • przekazanie nierozwiązanych przypadków do II linii wsparcia.

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • praca z językami obcymi,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • bardzo atrakcyjne benefity,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy na część etatu

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja