Trener w Departamencie Szkoleń i Rozwoju Sieci Sprzedaży

TUiR/TUnŻ Warta S.A.

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • tworzenie programów szkoleniowych oraz udział w projektach szkoleniowo-rozwojowych wspierających sprzedaż (życie),

  • opracowywanie materiałów szkoleniowych,

  • prowadzenie szkoleń, warsztatów w obszarze rozwoju pracowników i pośredników sprzedaży z zakresu produktów oraz kompetencji miękkich - na terenie całej Polski,

  • monitorowanie efektów działań szkoleniowo-rozwojowych,

  • tworzenie i wprowadzanie standardów postępowania w procesach biznesowych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej (trener, sprzedawca, underwriter lub inne),

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych w oparciu o wiedzę produktową (produkty życiowe),

  • doświadczenie w pracy trenera dla pracowników sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi,

  • umiejętność opracowania materiałów szkoleniowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji,

  • mobilność i elastyczność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu sesji AC/DC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • rozwój merytoryczny i zdobywanie kompetencji,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole,

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
19.02.2019

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia, Human Resources / Kadry