Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS Service sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • Transport paczek przy pomocy wózka widłowego

  • załadunek i rozładunek paczek z samochodu

  • dbanie o czystość i zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy od zaraz

  • chęć do pracy w godzinach nocnych, tj 18:00-2:00

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • mile widziane doświadczenie w firmie kurierskiej

Oferujemy

OFERUJEMY

  • pracę na jedną zmianę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 15,36 zł brutto

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna