Doradca klienta korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Pozyskiwanie klientów z segmentu MID (przychody do 40 mln PLN) - budowa własnego portfela Klientów

  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi

  • Realizację celów sprzedażowych (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi, otwartości i odwagi w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów

  • Proaktywności, odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu,

  • Samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań

  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych

  • Znajomości podstawowych zagadnień finansów, bankowości i rachunkowości

  • Wykształcenia wyższego - preferowane ekonomiczne

  • znajomości j. angielskiego na poziomie intermediate

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta