AP Team Leader

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Kliena, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko AP Team Leader z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • praca operacyjna w zakresie zobowiązań.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem,
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale zobowiązań,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki