Kierownik Operacyjny (Magazyn Przeładunkowy / Dystrybucja Krajowa)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Interesujące wyzwania w innowacyjnej organizacji,

  • Realne możliwości rozwoju w dużej renomowanej firmie z branży TSL,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy podległego zespołu spedycyjno-logistycznego,

  • Zarządzanie - motywowanie i rozwój podległego zespołu,

  • Realizowanie założeń budżetowych produktu w Oddziale,

  • Optymalizacja kosztów,

  • Realizacja parametrów: jakość i terminowość na założonym poziomie,

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem operacyjnych.

Oferujemy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (TSL),

  • Znajomość procesów terminal - dystrybucja krajowa,

  • Umiejętność pracy na danych kosztowych,

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Proaktywność, zaangażowanie i orientacja na cel.

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja