Projektant Branży Kolejowej

NES Global Talent

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie oraz nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej na poziome szczegółowości od studium wykonalności do projektu wykonawczego,

  • udział w naradach i spotkaniach z Zamawiającym,

  • prowadzenie korespondencji związanej z projektem,

  • nadzór nad zespołem asystentów.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo ze specjalnością kolejową,

  • uprawnienia do projektowania w branży kolejowej,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia specjalistyczne np. BIM/REVIT i inne,

  • kursy językowe,

  • możliwość pracy nad projektami zagranicznymi.

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie