Księgowa/-y AR z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego/-ej AR z językiem niemieckim.

Zakres zadań:
  • wystawianie faktur dla klientów i dostawców.
  • księgowanie przychodzących płatności.
  • procesowanie należności.
  • monitorowanie kont klientów i odpowiedzialność za proces wezwań do zapłaty.
  • udział w projektach usprawniających proces AR.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w księgowości należności (AR).
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
  • bardzo przyjazna atmosfera w zespole.
  • profesjonalne szkolenia.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
06.03.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki