Doradca Korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, do której zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów korporacyjnych

  • realizacja planów sprzedażowych w segmencie korporacji, finansów publicznych i funduszy ekologicznych

  • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków

  • współpracy z klientami korporacyjnymi

  • opracowywanie wstępnych ocen transakcji kredytowych

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami Banku

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i targach w celu nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość, zarządzanie)

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem oraz obsługą klienta korporacyjnego

  • znajomości rynku usług finansowych w Polsce, w tym rynku lokalnego

  • bardzo dobrej znajomości produktów bankowych dedykowanych dla klientowi korporacyjnemu

  • wiedzy z zakresu negocjacji i technik sprzedaży

  • umiejętności marketingowych, technik negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów finansowych

  • wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności i kreatywności

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • pracę pełną wyzwań

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta