Monter/Monterka

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • montaż elementów w oparciu o specyfikację techniczną,

  • sprawdzanie wykonanych prac montażowych w oparciu o schemat,

  • kontrola jakościowa.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w obszarze montażu w zakładzie produkcyjnym,

  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bezpłatny transport z Zgierza, Pabianic, Ozorkowa, Poddębic, Aleksandrowa Łódzkiego,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ostatnia aktualizacja:
27.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż