6-miesięczny staż w Dziale Rejestracji Produktów Leczniczych

Adamed Pharma S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Wsparcie przygotowywania dokumentacji rejestracyjnej do zmian i rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety (zlecanie potwierdzeń notarialnych, zlecanie płatności, zlecanie tłumaczenia dokumentów, zamawianie próbek do badań, wykonywanie kserokopii (kompletowanie) dokumentów, sprawdzanie projektów ulotek przygotowanych przez dział opakowań),

  • Aktualizacja i archiwizacja odpowiednich baz danych rejestracyjnych,

  • Przygotowywanie okresowych sprawozdań z realizacji zadań.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Sprawnego posługiwania się pakietem Office,

  • Dostępności w pełnym wymiarze godzin przez okres 6 miesięcy.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,

  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu rejestracji produktów leczniczych,

  • Współpracę w pozytywnej atmosferze z doświadczonym zespołem,

  • Umowę zlecenie na okres stażu.

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2018

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Praktyki / Staż