Koordynator Działu Dystrybucji

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Rzgów

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu w magazynie

  • przyjmowanie i realizacja zamówień

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • organizacja wysyłki towaru

  • przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami

  • współpraca z firmami transportowymi w zakresie realizacji dostaw

  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Nasze wymagania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

  • minimum średnie wykształcenie

  • min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • znajomość procesów w dystrybucji i planowania tras dostaw

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

Oferujemy

Mamy Ci do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

  • samodzielność, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta