Projektant / Programista .Net

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów firmy;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji;
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie;
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobny stanowisku;
  • Umiejętność programowania w C# (.Net 3,5, .Net 4.0);
  • Praktyczna znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML;
  • Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji;
  • Znajomość wzorca architektonicznego MVC;
  • Wykształcenie wyższe, minimum licencjackie / inżynierskie, preferowane informatyczne;
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego;
  • Znajomości relacyjnych baz danych - preferowana platforma to MS-SQL;
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Roczne doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii .NET i relacyjnych baz danych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia;
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole;
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów;
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
  • Doskonałą atmosferę pracy;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Internet / e-commerce