Specjalista w mKiosku

mBank S.A.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Posiadasz jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży? Szukasz fajnej i ciekawej pracy? Jeśli jesteś ambitny, otwarty na potrzeby klienta i chcesz zdobyć wiedzę i kompetencje z zakresu bankowości – szukamy ludzi takich ja Ty!

Prawdopodobnie co 3 osoba z Twojego otoczenia ma z nami relacje biznesowe – teraz możesz zostać ich opiekunem.

Wymagania

Zapewnimy Ci pakiet korzyści:

  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodych, otwartych i ambitnych ludzi

  • wsparcie startu w nowej pracy oraz pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych

  • atrakcyjny system wynagrodzeń – gwarantowana podstawa oraz system prowizyjny

  • rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki awansów

  • elastyczne godziny pracy

  • wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla najlepszych

  • prywatną opiekę medyczną

Oferujemy

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia

  • gotowości do pracy w galerii handlowej

Rozwijaj się w firmie, w której praca jest doceniana. Zostań specjalistą i dołącz do naszego zespołu.

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta