Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Magazyn Przeładunkowy)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełen etat)

  • atrakcyjny system premiowy

  • bezpłatny kurs na uprawnienia na wózki widłowe

  • bardzo dobre warunki pracy (odzież, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, bezpłatne napoje)

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne)

Wymagania

Podstawowe obowiązki:

  • rozładunki i załadunki towarów (ręczne oraz przy użyciu wózków elektrycznych)

  • dokonywanie przeładunku towarów klientów

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia towaru

  • dbałość o zachowanie porządku i bezpieczeństwa w magazynie

Oferujemy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w obsłudze wózków czołowych i/lub bocznych

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy 3-zmianowej od pn. do pt.

  • mile widziane uprawnienia na wózki elektryczne

  • staranność i rzetelność w wykonywanej pracy

Ostatnia aktualizacja:
27.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja