Zastępca Kierownika Działu

Selgros Cash&Carry

Opis stanowiska

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie oraz doświadczenie w pracy w handlu lub/i obsłudze klienta,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Posiadanie książeczki zdrowia  dopuszczającej  do  kontaktu z  żywnością  (Sanepid)   lub gotowość  do  jej wyrobienia,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

  • Szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS,

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • Zniżki pracownicze.

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta