Sprzedawca samochodów

MOTOKARIERA S.C.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • sprzedaż samochodów (w zależności od preferencji i doświaczeń w dziale samochodów używanych, klienta indywidualnego lub flot),

  • pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów,

  • kompleksowe doradztwo klientom (produkty finansowe).

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (również aktywnej),

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej,

  • postawa proaktywnego "super sprzedawcy" (chęć inicjowania kontaktów z Klientami),

  • wysoka kultura osobista i troska o najwyższą jakość obsługi,

  • znajomość branży motoryzacyjnej (mile widziani pasjonaci),

  • umiejętność wyznaczania sobie i osiągania celów,

  • doskonałe zarządzanie czasem,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta