Stażysta

Poczta Polska Spółka Akcyjna

Opis stanowiska

Podczas stażu będziemy dbać o Twój rozwój i oferować pomoc na każdym etapie.

  • Mentor będzie dostępny w miejscu Twojej pracy. Wyjaśni Ci zadania i zadba o Twój rozwój. Co dwa tygodnie przekaże Ci informację zwrotną na temat Twoich postępów.

  • Bezpośredni przełożony będzie odpowiadać za organizację pracy całego działu, w którym będziesz pracować.

  • Organizator stażu zadba o prawidłowy przebieg Programu stażu.

  • Koordynator stażu będzie dostępny w Centrali firmy. Będzie odpowiedzialny za koordynację całego projektu. Wyjaśni wątpliwości i pomoże Ci w przypadku jakichkolwiek problemów.

Wymagania

Podczas stażu będziesz:

  • otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę,

  • poznawać specyfikę pracy w dużej organizacji,

  • stopniowo wdrażać się w obowiązki,

  • realizować ambitne zadania,

  • uczestniczyć w warsztatach,

  • zdobywać cenne doświadczenie w zespole świetnych specjalistów,

  • realizować dokładnie przygotowany, szczegółowy Program stażu.

Na koniec stażu otrzymasz:

  • podsumowanie swoich mocnych stron i obszarów do rozwoju,

  • zaświadczenie o zakończeniu stażu wraz z oceną kompetencji,

  • pakiet gadżetów firmowych,

  • imienne certyfikaty.

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Praktyki / Staż