Konsultant MS Dynamics AX - moduł Logistyka

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP i CRM poszukuję kandydatów na stanowisko Konsultanta MS Dynamics AX (moduł logistyka)

Wymagania

 Główne zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w systemie MS Dynamics AX (Axapta)

  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki

  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,

  • Parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań Klienta,

  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych,

  • Wsparcie innych pionów firmy we wdrażaniu systemu AXAPTA u klientów,

  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami (implementacją) systemu ERP

  • Wsparcie użytkowników systemu

Oferujemy

Mile widziane:

  • Doświadczenie minimum dwa lata w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft Axapta w wybranych obszarach (produkcja lub logistycznym)

  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych i/lub logistycznych i/lub projektowych

  • Praktyczną znajomość zasad logistyki i/lub produkcji

  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu projektu

  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej i specyfikacji dla działu technicznego

Klient oferuje:

  • Narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny

  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta