Młodszy specjalista ds. administracji (m/k)

Trenkwalder

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • obsługa interesantów,

  • przygotowanie korespondencji wewnętrznej do wysyłki,

  • organizacja spotkań wewnętrznych lub zewnętrznych na polecenie kierowników,

  • organizowanie delegacji i wyjazdów służbowych,

  • przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz na zlecenie kierownika,

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • monitorowanie zapasów i zamawianie materiałów biurowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań,

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, trzynaste pensje,

  • duże możliwości rozwoju,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet benefitów: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u klienta.

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Administracja publiczna / Służba cywilna