Rejestrator danych ubezpieczeniowych

TUiR/TUnŻ Warta S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • rejestrowanie danych ubezpieczeniowych do wewnętrznego systemu informatycznego,

  • weryfikacje zgodności zarejestrowanych danych w wewnętrznych systemach z dokumentacją,

  • korygowanie danych w wewnętrznym systemie informatycznym.

Wymagania

Wymagania:

  • studenci pierwszych lat studiów, preferowany tryb nauki zaoczny,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji komputerowych, rejestracji dokumentów,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • dokładność w wykonywanych zadaniach oraz zorientowanie na szczegół,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,

  • pracę w ramach umowy zlecenia,

  • wynagrodzenie akordowe,

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz poszerzania swoich kompetencji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz młodym i dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Administracja biurowa, Informatyka / Administracja, Ubezpieczenia