Specjalista ds. raportowania i analiz

Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę i prezentację zgromadzonych danych, tworzenie raportów, obserwowanie trendów oraz przekazywanie kluczowych wniosków z analizy, które pełnią funkcję informacyjną dla kierownictwa i wspierają proces decyzyjny.

Główne obowiązki:

  • Wsparcie procesu raportowego zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie z Instytucją Pośredniczącą,

  • Gromadzenie, udoskonalenie i wykorzystywanie prezentowania danych z wielu źródeł i opracowanie metod raportowania w celu zwiększenia przejrzystości przedstawianego statusu programu,

  • Przegląd raportów, analiza pod kątem wyodrębnienia kluczowych informacji i wniosków oraz przedstawienie ich kierownictwu,

  • Opracowywanie procesów dotyczących obszaru finansowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok, (mile widziane w branży budowlanej/telekomunikacyjnej lub związane z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej),

  • Biegła znajomość programów MS Office (szczególny nacisk Excel),

  • Język angielski na poziomie B2,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność,

  • Elastyczność i otwartość na zmiany,

  • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,

  • Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole,

  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2018

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki