Operatora maszyn kruszących, bębnujących i polerujących

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź Nowe Sady

Opis stanowiska

  • odbiór gotowego wyboru z maszyn wtryskowych

  • prace transportowe w obrębie stanowisk pracy i pomiędzy oddziałami

  • prace z takimi maszynami jak: kruszarki, myjki, polerki

  • zasypywanie maszyn komponentami

  • wyładunek oraz załadunek nowych komponentów

  • zaopatrzenie stanowisk pracy w materiały niezbędne do produkcji

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziany zmysł techniczny

  • dokładność, odpowiedzialność

  • chęć podjęcia stałej pracy

  • chęć podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od pon do pt

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • wsparcie i opieka dedykowanego Konsultanta

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

Ostatnia aktualizacja:
04.03.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja