Operator Maszyn (Fabryka Silników Elektrycznych)

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującym planem produkcji oraz instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości i terminowości oraz zapewnienie ciągłości produkcji.

Zadania :

- Obsługa maszyn skrawających oraz pras hydraulicznych sterowanych numerycznie;
- Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym, ilościowym i terminowym;
- Sprawdzanie wykonanych prac na zgodność z dokumentacją techniczną i montażową.
Wymagania:

- Wykształcenie min. zasadnicze;
- Doświadczenie z obróbki skrawaniem;
- Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych;
- Umiejętność używania narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr);
- Mile widziane uprawnienia IIWJO, IIS, SEP do 1KV;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Znajomość programów do obsługi obrabiarek: Fanuc, Sinumerik (mile widziana);
- Umiejętność pracy w zespole;
- Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
- Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja